TARGI I SPOTKANIA BROKERSKIE - HANNOVER MESSE – HANNOVER, 23-27.04.2018R.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowych targach przemysłowo-technologicznych odbywających się w Hanowerze w Niemczech. Od 2005 roku w ramach tego wydarzenia zorganizowano ponad 26 000 spotkań biznesowych z ponad 3500 firmami.

13 edycja jednych z największych na świecie targów i spotkań brokerskich - HANNOVER MESSE odbędzie się w dniach 23-27 kwietnia 2018 roku.

W skład targów 2018 wchodzą:

- IAMD - Zintegrowana automatyka, Motion & Drives: wiodące targi zintegrowanej automatyki, przemysłowego IT, napędów i technologii płynów;

- Digital Factory: wiodące targi zintegrowanych procesów i rozwiązań IT;

- Energia: wiodące targi zintegrowanych systemów energetycznych i mobilności;

- Dostawy przemysłowe: wiodące targi innowacyjnych rozwiązań dla wykonawców i lekkiej konstrukcji;

- Badania i technologia: wiodące targi w zakresie badań i rozwoju oraz transferu technologii.

Podczas targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które pozwolą Państwa firmie szybciej się rozwijać, przeprowadzenia indywidualnych spotkań z innowacyjnymi przedsiębiorcami zagranicznymi, skorzystania z profesjonalnej pomocy naszego ośrodka EEN na miejscu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.een-matchmaking.com/hannovermesse2018/Home/Index/1 oraz http://www.hannovermesse.de/

Warunki uczestnictwa:

Rejestracja przed 15.02.2018

Udział w imprezie brokerskiej jest bezpłatny dla firm, które zarejestrują się do 15 lutego 2018 roku. Jednakże w momencie anulowania zgłoszenia udziału – zostanie pobrana grzywna w wysokości 150 EUR.

Rejestracja po 15.02.2018

Obowiązuje opłata w wysokości 119,00 EUR (Wystawcy oraz Goście – uczestnicy spotkań b2b). Natomiast za każdego dodatkowego uczestnika danej firmy opłata wynosi 75,00 EUR.

Międzynarodowe spotkania biznesowe b2fair będą organizowane przez członków europejskiej sieci wsparcia biznesu „Enterprise Europe Network”, której jesteśmy partnerem i współorganizatorem spotkań brokerskich.

Przy rejestracji, w sekcji polskich partnerów, proszę wybrać naszą instytucję: The University of Information Technology and Management.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem - EEN WSIiZ. Chętnie pomożemy w dopracowaniu szczegółów profilu firmy i rejestracji.

Szczegółowych informacji udzielają:

Dr inż. Władysław Czajka - (17) 866 1469, Mob. 691 992 146 | wczajka@wsiz.rzeszow.pl

Mgr Monika Lewicka - Bułatek - (17) 866 1484 | mlewicka@wsiz.rzeszow.pl